Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Sezóna 2010

Přeborníkem okresu Vyškov v nohejbalu družstev se stal zaslouženě:

 

NK ROZVÍZ

V třetím finálovém utkání okresního přeboru v nohejbalu družstev jsme zvítězili nad soupeřem z Holubic 4:2 a v letošním ročníku okresního přeboru obsadili první místo. Je to důkaz kvality našeho týmu, která má vzestupnou tendenci. Celkové vítězství je hlavně odměnou za trpělivou a kvalitní práci v celoročním tréninku. Chci poděkovat celému týmu za vzornou reprezentaci našeho Města a za výkony, které letos předváděli nejen v rámci okresního přeboru, ale i na všech turnajích kterých jsme se letos zúčastnili. NK Rozvíz děkuje všem svým příznivcům za celoroční podporu našeho týmu.

 

 

Konečná tabulka okresního přeboru:

 1.místo: NK ROZVÍZ IVANOVICE n/H
  2. místo: R.U.M. HOLUBICE
  3. místo: HLUBOČANY
  4.místo: VELEŠOVICE
  5. místo: DĚDICE
  6.místo: PONĚTOVICE
  7. místo: PUSTIMĚŘ
  8.místo: MORAVSKÉ PRUSY "A"
  9. místo: BLAŽOVICE
 10.místo: MORAVSKÉ PRUSY "B"
 11. místo: OREL VYŠKOV

 

 

 

Třetí rozhodující finálové utkání: 

NK Rozvíz - R.U.M. Holubice

4:2

 

 

Druhé finálové utkání:

R.U.M. Holubice-NK Rozvíz

1:5

 

V neděli 17.10. jsme zajížděli k druhému odvetnému utkání na horkou půdu Holubic. Z předešlého domácího výprasku 1:5 jsme se poučili a rozdrtili soupeře na jeho domácí půdě 5:1. To znamená, že boj o zlato se posunuje zase na naši půdu a již tento týden se rozhodne o tom, kdo z týmů zvedne nad hlavu pohár přeborníka okresu Vyškov v nohejbalu pro rok 2010.  

 

 

První finálové utkání 

NK Rozvíz - R.U.M. Holubice

1:5

V prvním finálovém utkání jsme na domácí půdě bohužel nestačili na hostující celek Holubic. Tento týden pravděpodobně v neděli nás čeká odveta v Holubicích

 

 

Jsme ve Finále ......

Velešovice - NK Rozvíz

2:4

V pátek 1.10.2010 jsme zajížděli k odvetě semifinále okresního přeboru na půdu silného týmu Velešovic. Po soustředěném výkonu jsme splnili povinnost a soupeře porazili 4:2 a teď už nás čekají jen finálové duely se silným týmem Holubic.  

 

 

V pátek 17.9. k nám zavítal k prvnímu Velešovic. Povinností bylo doma jakékolzápasu semifinále Play Off silný tým iv vítězství. Nakonec jsme porazili soupeře

 4:2

 míče 132:107, sety 10:4

což nám dává dobrou pozici do odvety, která bude po vzájemné dohodě sehrána v neděli 26.9. v 9,30h ve Velešovicích.

 

 

Druhé semifinále:

Holubice-Hlubočany

4:2

 

 

 

V neděli 12.9. jsme zajížděli k odvetě prvního kola Play Off do Ponětovic. Naší povinností bylo uhrát minimálně dva body a postup do semifinále byl jistý. Nakonec jsme i s indisponovaným Pavlem Indrou!! zvítězili 2:4 a bez problémů postoupili. Čeká nás již tento pátek 17.9. na domácí půdě silný tým Velešovic. Přijďte nás podpořit. Občerstvení zajištěno. Začátek v 17hodin. 

 

 

První kolo Play Off

NK Rozvíz - NK Ponětovice

5:1 

V pátek 3.9.2010 k nám zavítal v prvním zápase Play Off soupeř z Ponětovic. Povinností na domácí půdě bylo potvrdit dobrou formu ze základní části a zvítězit. Nakonec jsme soupeře porazili 5:1 a v neděli jedeme znovu do Ponětovic k odvetě prvního kola Play Off. 

 

 

Nádstavbová část: 

 

 

Čtvrtfinále

3 . 9. 17:00   NK Rozvíz - Ponětovice      5:1    
12. 9. 9:30   Ponětovice NK Rozvíz        2:4
   
               
5. 9. 9:00   NK Dědice - TJ Sokol Hlubočany     2:4    
12. 9. 10:00   TJ Sokol Hlubočany - NK Dědice                4:2    
               
3. 9. 17:30   R.U.M NK Holubice - NK Pustiměř    3:3    
12. 9. 9:00   NK Pustiměř - R.U.M NK Holubice   3:3    
               
3. 9.
17:30   TJ Velešovice - TJ  Mor. Prusy "A"   5:1    
12. 9. 10:00   TJ Sokol Mor. Prusy "A" - TJ Velešovice      3:3  

 

Tělovýchovná jednota Slovan Ivanovice na Hané

 Oddíl nohejbalu NK Rozvíz
pořádal dne 28.8.2010

III. Ročník Memoriálu Ing. Jana Pospíšilíka

Turnaje se zúčastnilo 14 týmů. Hrálo se ve dvou skupinách po 7 týmech systémem každý s každým. Do finálové osmičky postoupilo po čtyřech týmech z každé skupiny.  Z vítězství se nakonec radovali Nenepravitelní /Müller J, Müller M, Zeman/, na druhém místě skončili MPM /Rak, Osička, Procházka/, třetí Sympaťáci /Pospíšilík, Bodó, Hrdý/ a čtvrté místo obsadili Abstinenti /Fronk, Spáčil, Havránek/. Chtěl bych touto cestou poděkaovat sponzorům a to Městu Ivanovice na Hané, firmě VHP a B+V Air. 

 

 

Základní část skončila, v následujícím play off nas čeká tým Ponětovic.

 

Ivanovice   11 45 : 15 17
Dědice   11 46 : 14 16
Holubice   11 40 : 20 15
Velešovice   11 35 : 25 13
Mor. Prusy A   11 32 : 28 11
Pustiměř   11 33 : 29 10
Hlubočany   11 29 : 31 11
Ponětovice   11 24 : 36 6
Blažovice   11 23 : 37 8
Prusy B   11 16 : 44 3
Orel Vyškov   11 10 : 51 0
 Týmům Hlubočany, Blažovice a Orel byly po základní části odečteny 2 body za neůčast na přeborech.

 

 

 

 

 

X. Kolo

NK ROZVÍZ - TJ Sokol Hlubočany

5:1

 

XI. Kolo

TJ Sokol Mor. Prusy B - NK ROZVÍZ

1:5

 

V sobotu 26.6.2010 jsme pořádali II. ročník turnaje O pohár Města Ivanovice na Hané v nohejbalu trojic. Turnaje se zúčastnilo 17 družstev z celé Moravy. Za krásného počasí v příjemném prostředí našeho areálu nakonec po velkých bojích zvítězil tým PMP, druzí skončil STROM Zlín, třetí Naplaveniny a čtvrté místo obsadili domácí Samovi kluci.  Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným týmům a v neposlední řadě všem co se postarali o klidný a bezproblémový chod turnaje.

 

IX. Kolo

NK Ponětovice - NK ROZVÍZ

1:5

VIII. Kolo - dohrávka

NK Rozvíz - NK Dědice

5:1

 

VI. Kolo

 Pustiměř - NK Rozvíz

3:3

bez komentáře

 

 

V. kolo

NK Rozvíz - TJ Sokol Moravské Prusy "A"

5:1

V pátem kole 21.5.2010 jsme na svém hřišti přivítali loňského finalistu okresního přeboru tým TJ Sokol Moravské Prusy "A". Hosté v oslabené sestavě nebyli těžkým soupeřem a téměř bez problémů jsme zvítězili. V sobotu 29.5.2010 je na pořadu turnaj dvojic o přeborníka okresu na hřišti v Moravských Prusích. 

 

 IV. kolo

R.U.M. Holubice - NK ROZVÍZ

3:3

V pátek 14.5. 2010 jsme zajížděli v sestavě Tomáš Gürtler, Pavel Indra, Richard Jičínský, Petr Deutsch, Dušan Trnka a Zdeněk Tangel k dalšímu zápasu čtvrtého kola okresního přeboru na horkou půdu vítěze loňského ročníku okresního přeboru do Holubic. Věděli jsme že nás čeká těžký a nelehký soupeř.  Utkání které se dohrávalo už za vytrvalého deště skončilo nakonec spravedlivou remízou. V dalším kole nás čeká v pátek v 17hodin na domácí půdě finalista loňského ročníku okresního přeboru tým TJ Sokol Moravské Prusy "A"

 

 

 

 

 III. kolo

 NK Rozvíz - TJ Velešovice

3:3

V pátek 7.5. k nám přijel nepříjemný soupeř z Velešovic posílený o zkušeného hráče Holubic Jary Fronka. Proti nepříjemnému soupeři jsme sehráli vyrovnané zápasy, kdy v trojicích jsme nebyli přemoženi. V tomto zápase bylo i na vítězství. Škoda že se nám nepodařilo porazit ještě slabší dvojici soupeře. Ale remíza je asi spravedlivým vyjádřením dění na kurtu. V pátek zajíždíme na 17,30h do Holubic.

 

 

 

 

II. kolo

TJ Blažovice - NK Rozvíz

1:5

V pátek 30.4. jsme zajížděli na horkou půdu staronového účastníka okresního přeboru do Blažovic. S nelehkým soupeřem se nám nakonec podařilo zvítězit i když výsledek je pro domácí po předvedené hře určitě krutý. V pátek 7.5. k nám přijede těžký soupeř z Velešovic. Začátek v 17hodin. Přijďte nás podpořit, občerstvení zajištěno. 

 

 

 

 

I. kolo

NK Rozvíz - Orel jednota Vyškov

6:0

V pátek 24.4. 2010 k nám zavítal k prvnímu mistrovskému utkání letšního ročníku tým Orel jednota Vyškov. Ve složení Dušan Trnka, Tomáš Gürtler, Petr Deutsch, Pavel Indra a premíérově i Richard Jičínský jsme soupeři nedali šanci a bez větších problémů zvítězili. V pátek zajíždíme na horkou půdu do Blažovic. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK ROZVÍZ

OVLÁDL OKRESNÍ PŘEBOR DVOJIC 

V sobotu 29.5.2010 se konal v Moravských Prusích turnaj okresního přeboru v nohejbalu dvojic. Náš oddíl reprezentovali dvě dvojice a to Pavel Indra, Richard Jičínský a Tomáš Gürtler a Petr Deutsch. Po dlouhých bojích nakonec prvně jmenovaná dvojice vybojovala první místo a dvojice druhá skončila na místě třetím. Druhé místo obsadili hráči Pustiměře. Chtěl bych toto cestou poděkovat našim hráčům za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

 

 

 Obrazek