Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Odvetné utkání o třetí místo

NK Rozvíz - FK Pustiměř

1:5

V posledním utkání letošní sezóny okresního přeboru v nohejbalu k nám za pěkného ale větrného počasí přijel v neděli 4.10.2009 tým FK Pustiměř. Po první tojici kterou naši borci jednoznačně vyhráli nás bohužel soupeř svou trpělivou hrou už k ničemu nepustil a právem si odvezl vítězství. FK Pustiměř tak celkově obsadila třetí příčku no a náš tým v premiérovém startu skončil na místě čtvrtém. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu NK Rozvíz za výkony předvedené v tomto ročníku, dále všem kteří nás celou sezónu podporovali a drželi nám palce  a v neposlední řadě všem kteří se kolem nohejbalu v našem ivanovickém areálu točí.

 

První utkání o třetí místo

FK Pustiměř - NK Rozvíz

4:2

V neděli 27.9.2009 jsme zajížděli k prvnímu utkání o třetí příčku celkové tabulky okresního přeboru do Pustiměře v sestavě Zdeněk Tangel, Dušan Trnka, Pavel Indra, Martin Radoš, Tomáš Gurtler, Petr Deutsch a Petr Palaťka.  Utkání jsme bohužel začali nepříliš povedeným výkonem v první trojici. Další průběh všech utkání měl vyrovnaný průběh a myslím si že zápasu by určitě slušela více remíza ale nedá se nic dělat. V neděli 4.10. v 9 hodin nás čeká odveta na domácí půdě kde rrčitě nejsme bez šancí. Přijďte nás v posledním utkání podpořit. Občerstvení zajištěno.

 

 

 

 

 

 V sobotu 19.9.2009 se u nás konal již II. ročník Memoriálu Ing. Jana Pospíšilíka v nohejbalu trojic. Za krásného podzimního počasí se mezi sebou utkalo 13 družstev. Po dlouhých bojích se nakonec z vítězství radovali domácí Tchoři, před Sympaťáky a na třetím místě skončilo družstvo Strom Zlín. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem kteří se podíleli na chodu a organizaci celého turnaje. Za rok zase nashledanou.

 

 

NK Rozvíz - RUM Holubice

1:5

 V pátek 18.9.2009 jsme měli na programu odvetu Play Off s loňským finalistou z Holubic. V silně oslabené sestavě jsme bohužel kompletnímu soupeři podlehli a čeká nás už jen boj o třetí příčku tabulky okresního přeboru a to s Pustiměřáky.

 

 

HOLUBICE - NK ROZVÍZ

5:1 

 

 

 

 

  V pátek 11.9. jsme zajížděli k těžkému utkání na půdu týmu z Holubic. Ve velmi vyrovnaném utkání /i když výsledek tomu moc nenasvědčuje/ byli nakonec úspěšnější domácí a zvítězili 5:1. Do odvety, která je na programu tento pátek 18.9.2009 v 17hodin nám výsledek moc šancí nedává, ale zkusíme se pokusit o co nejlepší výsledek. Jste srdečně zváni. Občerstvení zajištěno

 

 

 

 

V neděli 6.9.2009 jsme zajížděli k odvetě 1. kola nástavbové části na horkou půdu týmu z Ponětovic. S houževnatým soupeřem jsme nakonec zvítězili 5:1 a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy okresního přeboru. V boji o případné finále se utkáme již tento pátek na soupeřově hřišti se silným týmem Holubic.

 

 

 

 

 

V pátek 28.8.2009 jsme se utkali v prvním utkání nastavbové části s týmem NK Ponětovice. Po téměř hladkém průběhu utkání jsme zvítězili 4:2 a do odvety, která nás čeká tuto neděli v Ponětovicích v 9,30h jdeme s mírným náskokem. Tak snad to vyjde. Uvidíme v neděli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 4.7.2009 se u nás konal turnaj o Pohár Města Ivanovice na Hané v nohejbalu trojic. Za krásného počasí se v maratonu téměř padesáti zápasů poprala o konečné vítězství družstva z celé Moravy. Na prvním místě se nakonec umístil týn TONIK Vyškov, druzí byli hráči RPL a třetí STROMI Zlín. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Městu Ivanovice na Hané a firmě V.H.P. za zkulturnění našeho areálu a za pěkné věcné ceny.

 

 

 

V sobotu 27.6.2009 se u nás konal okresní přebor trojic. Za poměrně pěkného počasí všechno klapalo tak jak mělo. Přeborníkem okresu se nakonec po těžkých bojích stal tým TJ Sokol Hlubočany. Druhé místo obsadili nohejbalisté z Pustiměře a třetí skončili hráči R.U.M. Holubice. Náš tým skončil na čtvrtém místě. Turnaj vedl slovem i objektivem fotoaparátu Manager Pavel Smejkal z Pustiměře za čož mu patří velký dík stejně jako všem kteří přispěli k příjemnému chodu turnaje po všech stránkách.  Již tuto sobotu 4.7.2009 turnaj o pohár Města Ivanovice na Hané.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

IX. Kolo

NK Rozvíz - TJ Sokol Hlubočany

3:3

V posledním kole základní soutěže k nám k odloženému utkání přijel ve středu 24.6. soupeř z Hlubočan. Hosté posíleni o extraligového Richarda Skácela byli nepříjemným soupeřem. Utkání v příjemné atmosféře nakonec skončilo spravedlivou remízou. V Play Off pravděpodobně narazíme na Ponětovice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    VIII. kolo

Orel Vyškov - NK Rozvíz 

2:4

V  pátek 12.6. jsme za téměř aprílového počasí zajížděli na půdu vyškovského Orla. V kombinované sestavě jsme nakonec urvali  povinné dva body. Premiéru v našem dresu si prožili Milan Svobodník a Veronika Trnková. V pátek k nám přijedou nebezpačné Hlubočany.

 

 

                                                                        VII. kolo

   NK ROZVÍZ - TJ Sokol Moravské Prusy "A"

4:2

V pátek 5.6.2009 k nám přijel loňský vítěz okresního přeboru v nohejbalu družstev tým TJ Sokol Moravské Prusy "A". Vědeli jsme že jde o velmi silného a hlavně vyrovnaného soupeře. Nastoupili jsme v sestavě Zdeněk Tangel, Jan Pospíšilík, Dušan Vaculík, Dušan Trnka, Petr Palaťka, Pavel Indra, Martin Radoš a Tomáš Gürtler. Po zodpovědném výkonu v první trojici a dvojici jsme rychle vedli 2:0, vypadalo to že utkání bude mít jednoznačný průběh. Soupeř ale v další dvojici a trojici srovnal na 2:2. V předposlední dvojici nastoupili Pavel Indra a Petr Palaťka a po prvním prohraném setu to vypadalo na další prohru, kluci se ale za podpory hráčů a diváků dokázali vzchopit a po setech 9:10, 10:8 a 10:6 nakonec vyhráli 2:1 a připsali tak třetí bod na naši stranu. Remíza už byla jistá ale případné vítězství ještě bylo ve hře. V poslední dvojici nastoupi Honza Pospíšilík a Zdeněk Tangel. Po prvním nervózním setu který jsme prohráli 5:10 jsme začali hrát svoji hru a trpělivým a zodpovědným výkonem jsme nedali v následujících dvou setech soupeři vůbec žádnou šanci a po setech 5:10, 10:3 a 10:2 jsme 2:1 zvítězili a celkově nakonec porazili silného soupeře 4:2. V dalším kole zajíždíme v pátek 12.6. na půdu vyškovského Orla.

 

                                                                           VI. kolo

NK Slavkov "B" - NK ROZVÍZ

0:6

V neděli 31.5.2009 jsme zajížděli k dalšímu zápasu na horkou půdu do Slavkova u Brna. Za stálého deště v krásném areálu jsme v sestavě Dušan Trnka, Dušan Vaculík, Petr Palaťka, Pavel Indra ml., Libor Zeman, Zdeněk Tangel a Tomáš Gürtller  jednoznačně zvítězili a připsali si další povinné dva body do tabulky hodnocení okresního přeboru. V pátek 5.6.2009 v 17hodin k nám přijede loňský vítěz okresního přeboru družtev tým TJ Sokol Moravské Prusy "A". Přijďte nás podpořit. Občerstvení zajištěno.

 

 

 

 

V sobotu 23.5.2009 proběhl v Moravských Prusích za pěkného počasí Okresní přebor dvojic. V silné konkurenci obsadili naši borci Petr Deutsch a Tomáš Gürtller pěkné 4. místo. Zvítězili domácí.

1. TJ Sokol Mor. Prusy "A" 

2. TJ Sokol Hlubočany

3. FK Pustiměř "A"

4. TJ Slovan Ivanovice na Hané "B"

 

 

 

 

 

V. kolo

NK ROZVÍZ - MORAVSKÉ PRUSY "B"

6:0

V pátém kole za poměrně pěkného počasí k nám přijela rezerva týmu Moravských Prus. Po koleltivním výkonu celého družstva jsme soupeře zaslouženě porazili 6:0. Příští týden máme volno, v sobotu je v Prusích okresní přebor dvojic. Další neděli 31.5. zajíždíme do Slavkova.

 

 

 

 

IV. kolo

NK ROZVÍZ - NK DĚDICE

5:1

V pátek 8.5. 2009 jsme se utkali za krásného slunného odpoledne s týmem NK Dědice. Po vcelku dobrém výkonu celého týmu jsme potvrdili slušnou formu a povinně zvítězili celkem bez problémů. V pátek 15.5. v 17h k nám přijede další soupeř TJ Moravské Prusy "B". Přijďte nás podpořit. Občerstvení zajištěno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             III. kolo

FK Pustiměř - NK Rozvíz

4:2

Ve velmi vyrovnaném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na stranu domácích. V pátek máme doma NK Dědice

 

 

 

II. kolo

NK Rozvíz - R.U.M. Holubice 

2:4

Po špatném výkonu celého týmu zejména ve dvojkách jsme v první domácí premiéře bohužel prohráli. Příští týden jedeme do Pustiměře. 

 

 

I. kolo

NK Ponětovice - NK Rozvíz

0:6

V něděli 19.4.2009 jsme v sestavě Zdeněk Tangel, Jan Pospíšilík, Dušan Vaculík, Dušan Trnka, Pavel Indra ml., Martin Radoš, Libor Zeman a Tomáš Gürtller zajížděli za krásného slunného dopoledne k prvnímu zápasu na horkou půdu týmu z Ponětovic. Po soustředěném výkonu celého družstva jsme deklasovali čtvrtý celek loňského ročníku okresního přeboru a zaslouženě zvítězili. Na začátek docela dobrý. Uvidíme v pátek. Foto ve fotogalerii.